15.05. veikals strādā līdz 16:30 Darba dienas 9.00 līdz 17.00 info Tel. 29293976
Preces tiks izsniegtas tikai uz pasūtījuma!
Vairāk

Jagita - par mums

Tirdzniecības aprīkojums ir tas neredzamais, bet svarīgais elements, kas balsta visa tirdzniecības biznesa sekmību ne mazāk kā apgrozāmie līdzekļi vai gudrs un motivēts personāls.

75% no mājas lapā redzamajām precēm atrodas uz vietas veikalā vai noliktavā Rīgā.

Mēs piedāvājam dažādu tirdzniecības objektu projektēšanu, izvedi un kompleksās apgādes nodrošināšanu. Dažādu veidu individualizētās un standarta plauktu sistēmas, līstīšu sistēmu (spacewall) risinājumi un to sastāvdaļas, manekeni, statīvi un daudzi citi tirdzniecībai nepieciešami elementi.
Nodrošinām individuālu pieeju katram vidējā un mazā biznesa pārstāvim gan pavisam nelielas gan apjomīgas tirdzniecības vietas izveidē. Darbu sākam nekavējoši. No mazas 10 minūšu konsultācijas līdz pilna projekta realizācijai.
Arī liels bizness sākas vai atdzimst ar pirmo eiro, latu, dolāru vai rubli. Bet vēl pirms tam ir zvans mūsu speciālistiem – garantija sekmīgam turpinājumam.


Ja vēlaties lai Jūsu tirdzniecības vieta un reklāmas izvietošana  būtu atšķirīga no citiem un tapēc arī pamanāma, tad Jums atliek tikai izvēlēties. Mūsu piedāvātā preču klāstā Jūs atradīsiet daudz vairāk nekā spējat iedomāties! Piedāvājam augstākās kvalitātes preces, lieliskas cenas, precīzas piegādes un konsultācijas. Pasūtītās preces piegādāsim visīsākajā laikā, gan varat iegādāties uzreiz mūsu veikalā. Pie mums  varat pasūtīt tikai Jums vienīgajam speciāli izgatavojamas preces.